istanbul villa dekorasyonu

Villa dekorasyonu hizmetimiz, kaba inşaat uygulamalardan küçük ayrıntılara ve estetik görünüme kadar pek çok aşamayı kapsamaktadır. İç mimarımız ile birlikte tasarlayıp uyguladığımız, detaylı projelerinizde hizmetinizdeyiz. Villa tasarımı konusunda; fikir aşamasından uygulama ve anahtar teslimine kadar tüm konularda sizlere destek vermeye hazırız. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

  • Yaptığımız Hizmetler :
  • Yapısal ve kaba uygulamalar
  • Peyzaj ve bahçe uygulamaları
  • Villa dış cephe tasarımı
  • Villa iç tasarımı
  • Banyo ve mutfak dekorasyonu
  • Mobilya Tasarımı ve üretimi

Sizlere bir telefon kadar yakınız. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile mekanınıza geliyor, istek ve ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyoruz. Projelendirme ve tasarım hizmetimiz ile evinizi tasarlıyor ve size 3 boyutlu görseller ile sunuyoruz. Karar verilen tasarım üzerinden maliyet analizi hazırlıyor ve hayalinizdeki villayı anahtar teslim olarak uyguluyoruz.

Villa Dekorasyonu konusunda Mimar Dokunuşunu son derece önemli ve gerekli bir konudur.  Villa dekorasyonu denildiğinde bahçeden banyoya, dış cepheden bahçe ve peyzaja kadar evin her alanında da estetik ve kullanılabilirlik ana çalışma fikrini oluşturmalıdır. Müşterinin kendisi de özgün bir dekorasyon fikri oluşturacağı gibi mimarlarımızdan da bu konuda destek alabilmektedir. Modern trendleri yakalamak için deneyimli ve vizyoner bir mimarla çalışmak da son derece önemlidir.

İstanbul iç mimar bakımından en zengin şehirlerden biridir. Bu işi meslek edinmiş, sanatsal dokunuşlarla muhteşem köşeler, kış bahçeleri, banyolar, mutfaklar, yatak odaları ve salonlar tasarlayan mimarlarımız alanında pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Çalıştıkları saha ekipleri de oldukça tecrübeli ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

Villalarda İç Mimar Desteği Neden Gereklidir?

Gösterişli ve lüks yapıları olan villalar da kullanım alanlarının çok olması kalabalık bir görüntü oluşturmaktadır. Örneğin havuz ve bahçeye sahip villalarda muhakkak bir düzenleme gerekli olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek katlı ve çok odalı bir villa için iç mimarlık alanında deneyimli bir ekiple anlaşmak son derece önemlidir. Villalarda dış dizayn olduğu kadar iç dizayn da bir hayli önemlidir. Kullanıcının zevkini açık bir dil ile ifade etmesi hem mimarın işini kolaylaştıracak hem de verimli sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Villalarda İç Dekorasyon Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Villa dekorasyonu iç mimar konusunda tecrübeli kişilerce yapılacaksa muhakkak öncesinden ne istendiğine karar verilmelidir. Değiştirilmesi zor olan malzemelerle yapılan bir dekorasyon hayal kırıklığına yol açabilir. Renklerin, mobilyanın ve kullanılacak avizelerin uyumu ilk planda tutulmalı ve iç sıkıcı atmosferden uzak durulmalıdır. Klasik tarz severler için hazırlanmış mutfak ve banyolar yine aynı tonlarda seçilerek dekorasyon tamamlanabilir.