YETKİNGPLUS ÜRÜN GRUPLARI

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Isı Yalıtımı: Dünyada ana yalıtım malzemesi olarak kullanılmakta olan polistreni içerisinde bulunduran ürünümüz kusursuz bir ısı izolasyonu yapmakla birlikte uygulanmış olduğu cepheyle iç havanın temasını bitirerek duvarı ısıtmak için harcadığınız ısı enerjisinden tasarruf yapmanızı sağlar. Ortamdaki ısıyı 3 gün koruyabilmektedir.

​Ses Yalıtımı: Ürünümüz hava teneffüsü yapan gözenekli yapısı ile yüksek ve geniş alanlarda ses dalgalarını emerek sesin ekosunu kestiği gibi dışarıdan gelen sesler içinde kusursuz bir ses yalıtım malzemesidir​.

​Yanmazlık: İsteğinize bağlı şekilde ürünümüzün içine koyduğumuz antifire malzemesi ile A1, A2, B1, B2 tutuşmazlık sınıflarına getirilebilir. Yanmadığı gibi herhangi bir yangın sırasında üstüne gelen alevleri hapsederek söndürme özelliğini taşıyor olur. Yangın esnasında zehirli gaz çıkarmaz ve duman yapmaz. Bu şekilde tahliye basitleşir ve güvenlik sağlanmış olunur.

Doku: Yumuşak dokusu ile yüzeye çarpma neticesi meydana gelebilecek hafif yaralanmalardan korur.

Nem / Islak Alanlar: Ürünümüz hava teneffüsü yapabilen yapısı sebebiyle yüzeydeki nemi buharlaşma yöntemiyle %85 oranında yok ediyor.

Sağlık: Kokusuz ve radyasyon önleme, tutuşmazlık, nem engelleme, ısı ve ses izolasyonu ilk sırada olmak üzere pek çok özelliğe sahip ürünümüz %100 güvenilirdir. Ortamdaki sigara vb. pis kokuları üstüne çekerek kendi içerisinde hava teneffüsü yaparak ortamdaki havayı temizliyor. Sizi pasif içicilikten kurtarıyor. Yumuşak dokusu ile çocuklarınızı yüzeye çarpma neticesi meydana gelebilecek yaralanmalardan ve ısı izolasyonu sayesinde hastalıktan koruyor. Uygulama esnasında ortamda bulunabilirsiniz. Çünkü ürünümüz kokmaz ve size sağlık riski oluşturmaz.

Onarılabilir: Ürünümüz üstünde meydana gelebilecek deformeler maket bıçağıyla kesilerek yada nemlendirme yaparak onarılabilinir. Ürünümüzün tamirinde dekoratif özellikli diğer ürünlerdeki gibi boyama yada parça ekleme yöntemiyle oluşan renk tonlamaları ve ek kısımlarının belli olması gibi sorunlarla karşılaşılmaz.